Доска бесплатных объявлений
Объявления Добавить объявление Правила использования Новости и статьи Реклама на сайте Доска объявлений Контакты
Объявлений на сайте: 1317      0 добавлено сегодня
Мои объявленияИзбранное
ТОП ОБЪЯВЛЕНИЯ

  В Києві відкрили нову автостанцію


Автостанція Теремки, нарешті відкрита.

автостанція ТерекмиАвтостанція «Теремки» була побудована за кошти компанії KAN Development (власник Ігор Ніконов) в якості сплати пайової участі мікрорайону Respublika. Вартість вокзалу склала близько 40 млн грн. Але згідно з рішенням Київради, будівлю залишили у приватній власності, відповідно місто мало отримати, за словами Директора департаменту транспорту КМДА Сергія Майзеля, 57 мільйонів гривень, а оператором автовокзалу стала приватна компанія.
На станції мають запрацювати 20 платформ для прибуття та відправлення. Їхня пропускна спроможність становитиме 8 500 пасажирів, або 213 рейсів на добу. У будівлі працюватиме WOG cafe, термінал для перевезення вантажу, кімната очікування, каси, тощо.
При цьому, сама будівля автовокзалу знаходиться приблизно на відстані кілометру від найближчої станції метро «Теремки», тобто пішки туди можна дістатись за 15-20 хвилин. Є ще варіант скористатись автобусами та маршрутками від станції метро «Виставковий центр», або безкоштовним автобусом від «Теремків», що має ходити кожні 15 хвилин. В будь-якому разі пасажири стикатимуться з незручностями у вигляді зайвої пересадки чи досить тривалої прогулянки пішки.

Протягом наступних двох років у КМДА хочуть закрити дві та відкрити чотири нових автостанції на в’їзді у місто, щоб зменшити кількість транспорту на дорогах столиці.

Мои объявления Добавить объявление Реклама на сайте Эффективное объявление Контакты
2011 Доска бесплатных объявлений с фото. www.board-sale.com.ua